SIKÇA SORULAN SORULAR

Evet. Sisteme üye olan kişiler "hakem ve editörlerinden" onayından geçmek koşulu ile paylaşımda bulunabilirler.

Fizyodemiye herkes üye olabilir ancak fizyoterapistler/fizyoterapi lisans öğrencileri için hazırlanmış özel içeriklere erişim sınırlıdır. Eğitim platformunun Makale,Olgu Sunumu ve Blog bölümleri ücretsiz ve herkese açıktır. Webinarlar ve Sertifika Eğitimleri ise profesyonellere/lisans öğrencilerine yöneliktir ve ücretli abonelik gerektirir.

Evet. Fizyodemi bünyesinde sunulan sertifikalı eğitimleri başarı ile tamamlayan ve gerekli koşulları yerine getiren üyeler sertifika almaya hak kazanacaklardır.

Fikri altyapısı Dr.Fzt.Murat Dalkılınç, Uzm.Fzt.Bahar Güneş Ayberk ve Uzm.Fzt.Efe Özsoy tarafından oluşturulan fizyodemi BilgiTech Eğitim Teknolojileri tarafından hayata geçirilmiştir.

Online eğitim pek çok avantajı beraberinde getirir.

Bilgiye hızlı ve her yerden ulaşma imkanı sağlar.

Eğitimi kendi zamanınıza göre ayarlayabilme ve tekrar izleme imkanı verir.

Eğitimleri; seyahat, konaklama, izin kullanımı gibi ek yükler olmaksızın daha ekonomik şekilde alabilmenizi sağlar.

Farklı veri biçimleri ile doyurucu bir eğitim deneyimi sunar.

Fizyodemi; güncel, orijinal ve kliniğe uyarlanabilir bilgiyi anlaşılabilir şekilde sunar.

Eğitimlerde kendi kişisel gelişiminizi görebilmek için sorular ve anketlerden oluşan geri bildirim yöntemleri de kullanılır.

Fizyodemi, eğitmenlere ulaşma ve kendilerine danışma imkanı sunar.

Fizyodemi'de fizyoterapinin farklı özelleşme alanlarına ait pek çok eğitimi bulabilirsiniz. Eğitimler konusunda deneyim ve bilgi sahibi klinisyen ve akademisyenler tarafından hazırlanmakta, içerik açısından danışmanların teknik açıdan editörlerin denetiminden geçmektedir.

Fizyodemi ücretsiz ve ücretli içeriklerin bir arada bulunduğu bir platformdur. Webinarlar ve Sertifika Eğitimlerine erişim ücretlidir. Webinar aboneliği ile sitede halen mevcut ve sonradan yüklenecek tüm webinarlara erişim hakkı kazanmış olursunuz.

Eğer sisteme üyeyseniz, ilgilendiğiniz konuları bize bildirebilir ve içerik talebinde bulunabilirsiniz. Bunun dışında var olan içerikler arasından arama yaparak ilgilendiğiniz bilgilerin varlığını sorgulayabilirsiniz.

Fizyodemi, her geçen gün artan uzman eğitmen kadrosu ile ihtiyaçlara yönelik yeni eğitimleri, ilgili eğitim kategorileri altında sunmaya devam edecektir. Sisteme bir içerik yüklendiğinde bu konuda üyelerimize bir bilgilendirme mesajı gidecek bunun yanında sisteme giriş yaptığınızda "yeni eğitim" uyarısı yapılacaktır.

Eğitimleri izlemek için internet bağlantısı olan bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon yeterlidir. Web tarayıcınızın güncel olması önerilir.

Fizyodemi; mesleğe özgü bilgilerin kötüye kullanımını önlemek amacıyla böyle bir tedbir almaktadır. Üyelere ilgli eğitim ataması yapılırken ya da bir eğitime katılıp tamamladıklarında sertifika almadan önce kendilerinde fizyoterapist ya da fizyoterapi lisans öğrencisi olduklarına dair kanıtlar ibraz etmeleri istenecektir.

Site bünyesinde sunulan webinar ve sertifika programları eğitimi hazırlayan hocanın izniyle fizyodemi tarafından arşivlenmekte olup yayın ve dağıtım hakları korunmaktadır. Bu bilgilerin, yazılı izin alınmaksızın farklı mecralarda paylaşımı telif haklarının ihlalidir.Siteden ücretli sunulan hizmetler için kişilere e-fatura kesilmesi yasal bir zorunluluk olup ilgili bilgilerin doğru şekilde paylaşması gerekmektedir. Sertifika Programları sonunda hakedilen sertifikalarda kişinin TC.Kimlik No'suna yer verileceğinden, doğru adres ve TC.Kimlin No bilgisinin paylaşılması önem arzetmektedir.Kişisel bilgilerde eksiklik mevcutsa,hesaba eşzamanlı birden çok erişim tespit edildiğinde ya da telif haklarını ihlal sözkonusu olduğunda abonelik hesabı geçici ya da kalıcı süreyle bloke edilebilir.